Терапія

Терапія

Мы Пропонуємо Вам

Карієс

Карієс це дефект зуба з втратою твердих тканин (емалі,дентину), причини появи :
-Погана гігієна порожнини рот
-Неправильне харчування
-Не правильно розташовані зуби в зубній дузі
-Погане слюновиділення

Симтоми

-біль на солодкі та температурні подразники
-біль зникає після усунення подразника
-дефект зуба(чорна або коричнева емаль)

Дієта

-Люди, які їдять більше цукру, отримують більше порожнин, при цьому порожнини збільшуються експоненціально із збільшенням споживання цукру.

За наявності цукру та інших вуглеводів, бактерії в роті виробляють кислоти здатні демінералізувати емаль, дентин та цемент. Чим частіше зуби стикаються з цим середовищем, тим більше ймовірність виникнення карієсу зубів. Також рекомендується мінімізувати перекуси, оскільки вони створюють безперервне харчування для бактерій, що утворюють кислоту у роті.

Також не рекомендується жувальна та липка їжа (наприклад, цукерки, печиво, чіпси), що прилипають до зубів. Однак сухофрукти, такі як родзинки та свіжі фрукти (яблука, банани) швидко зникають з рота, і не є фактором ризику. Регулярний огляд стоматолога.

Регулярні огляди зубів важливі, оскільки вони допомагають зберегти зуби та ясна здоровими. Слід регулярно відвідувати стоматолога (хоча б кожні 6 місяців або згідно його рекомендацій). До першочергових процедур входять: перевірка, обстеження та чистка, або оральна профілактика.

Профілактика:

-регулярний догляд за порожниною рота(щітка,паста,флосс ополіскувач,іригатор)
-корекція харчування збалансовання білків, жирів, вуглеводів, макро та мікро елементів
-відвідування лікаря стоматолога 2 рази на рік.

Записатися на прийом