Хірургія

Хірургія

Мы Пропонуємо Вам

Оральна та щелепно-лицьова хірургія

Зуби мудрості.

Зуби мудрості зазвичай з’являються у людини у віці від 13 до 30 років. Бувають випадки, коли вони прорізаються набагато пізніше
завдаючи при цьому дискомфорт. Останнім часом вважається, що восьмий зуб абсолютно даремний. Це обумовлено відмовою людства від твердої і дуже грубої їжі. Видалення зуба мудрості – це не завжди необхідність. Як правило, з цією проблемою пацієнт звертаються в тому випадку, якщо він завдає суттєвого дискомфорт. Показання до операції:

-гнійне запалення
-спостерігається нестача місця для зуба, внаслідок чого може змінитися прикус або деформуватися щелепу
-він займає неправильне положення і прорізується в сторону щоки або ротової порожнини.

Несвоєчасна операція може призвести до травми щоки і слизової оболонки Операція потрібна, якщо почався перикоронарит – гнійне запалення, яке утворилося в яснах. У деяких випадках необхідно видалення зачатки зубів. Наші фахівці впораються з будь-яким завданням завдяки великому досвіду в стоматологічній сфері. Через особливості нижньої щелепи проведення процедури може бути ускладнене природними факторами. Як проходить операція? Операція проводиться з анестезією і проходить для пацієнта безболісно. За допомогою елеваторів (спеціальних інструментів, що застосовуються в стоматології) зуб відділяється від інших і акуратно виштовхується зі своєї лунки. Для поділу на кілька частин з метою полегшення процедури стоматолог робить роботу з максимальною точністю і обережністю. Десна після операції зашивається хірургічними нитками. Вони перешкоджають виникненню кровотечі та потрапляння інфекції. Нитки після загоєння не потрібно знімати.

Записатися на прийом