Хірургія

Хірургія

Мы Пропонуэмо Вам

Оральна та щелепно-лицьова хірургія

Одним з напрямів стоматології є хірургія, і це стосується таких процедур як видалення зубів або зубів мудрості. Пероральна хірургія вимагає додаткового навчання, делікатності та обережності у лікуванні.

Якщо у вас зруйнувався зуб, або є такий, що знаходиться у критичному стані, вам може знадобитися пероральне хірургічне втручання, щоб безпечно його видалити. Залежно від конкретного випадку та серйозності вашої проблеми, вам буде надано необхідну кількість знеболювального та запропоновано заспокійливий засіб, якщо ви хвилюєтеся. Важливо завжди отримувати поради стоматолога, якщо вас турбує будь-який із зубів. Ніколи не намагайтеся витягнути власний зуб в домашніх умовах, оскільки це може стати для вас більш серйозною проблемою.

Стоматологи мають необхідне обладнання та стерильне середовище, в якому максимально ретельно виконують цей вид процедури, і ваше відновлення може бути досить швидким. У разі видалення зубів мудрості у вас може виникнути деяка набряклість після процедури та дискомфорт, який можна полегшити за допомогою запропонованих нашим фахівцем ліків.

Записатися на прийом