Імплантологія

Імплантологія

Мы Пропонуємо Вам

Імплантація

Все частіше перед пацієнтом стоїть питання чи потрібний імлант і чи можна його замінити? Але наше завдання – не встановити як можна більше імплантат, а вирішити проблему з якою ви приходите до нас.
Пусте місце в зубному ряді. Ви впевнені що імплантація -те що Вам потрібно. Скрізь, в транспорті, газетах інтернеті – яскраві реклами з передовим методом імлантація зубів. Безболісно надовго ,,поставив і забув,,, ,,зуб як рідний,, і все інше. Чи так це?

Так,поки що краще нічього не придумали в світовій стоматології. В результаті ви отримаєте зуб, не створюючи навантаження на сусідні зуби, про які ви перестанете думати, як не думаєте постійно про інші зуби. Але реклама залишається рекламою!Вам показують лише красиву картинку без проміжних етапів. До цього потрібна підготовка.

Підготовка:

Перше: зробити Компютерну Томографію після чього лікар-хірург все детально вивчить і складе план лікування, зорінтує по фінансовій частині та часі
-Друге: лишити курити, навіть якщо імлант приживеться, прослужить він не довго.
-Третє: санація порожнини рота. Адже імлатація це оперативне втручання, і тому нам треба мінімалізувати кількість патогенної мікрофлори.

Операція і післяопераційний період

Сам процес безболісний і не довгий, Вам зроблять анестезію після якої ви не будете відчувати дискомфорт і безпосередньо встановлять імлантат. Через 3-6 місяців(в залежності яка щелепа), наступний візит до стоматолога, де буде встановлений формував ясен,
для естетичного відновлення зуба, о після через 1 місяць безпосередньо зняття відбитку “під коронку” Фіксація коронки-гарна та функціональна посмішка.

Записатися на прийом