Імплантологія

Імплантологія

Мы Пропонуэмо Вам

Зубні імплантати – одне з найбільших досягнень сучасної стоматології. Оскільки населення з кожним роком живе все довше, то все більше людей шукають постійного рішення відсутності зубів. Зубні імплантати – це перевірений метод заміни зубів, що на відміну від інших (наприклад, незакріплених протезів) є фіксованим та постійним та при належному догляді може слугувати все життя.

Зубний імплантат – це невеликий титановий гвинт, який поміщають у щелепну кістку при незначній хірургічній процедурі, що проводиться під місцевою анестезією та / або із застосуванням свідомої седації, залежно від переваг пацієнта. Потім імплантат підтримує замінений зуб у вигляді коронки, закріплених протезів або мостів. Більшість пацієнтів повідомляють, що відчуття від встановлення імплантату більш терпимі ніж видалення зуба, і оскільки процедура проводиться під місцевим знеболенням, ви не відчуєте болю. Що передбачає встановлення зубних імплантатів?

Процес отримання імплантатів вимагає ряду відвідувань протягом декількох місяців.

Спочатку береться рентгенівський знімок щелепи та зуба, аби визначити відстань, доступну для імплантату. Під наркозом, імплантат буде хірургічно поміщений в кістку, загоїться та інтегрується до неї протягом шести місяців. За декілька тижнів загоєння штучні зуби прилаштовують до посадкової частини якоря. Оскільки може знадобитися кілька фітингів, цей крок може зайняти один-два місяці. Після періоду загоєння штучні зуби надійно кріпляться до імплантату, забезпечуючи відмінну надійність і комфорт пацієнту.

Після закінчення лікування ви отримаєте інструкції з догляду. Гарна гігієна ротової порожнини, харчові звички та регулярні відвідування стоматолога допоможуть подовжити життя вашого нового імплантата.

Записатися на прийом